Penzion U Králíků

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Kurdějov 106, Kurdějov 69301

Penzion U Králíků se nachází ve vesničce Kurdějov, která leží cca 3 km od Hustopečí. Díky své poloze, příjemnému rodinnému zázemí a kvalitním službám je skvělým místem pro ubytování i pro pořádání různých akcí, jako jsou svatební hostiny, večírky, oslavy, firemní školení, prezentace a rauty. K dispozici nabízí příjemně zařízené a komfortně vybavené jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje s celkovou kapacitou 47 míst a vinný sklep s kapacitou 100 míst.
Parkování je zajištěno přímo v uzavřeném dvoře penzionu.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion U Králíků On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Single
Double
Třílůžkový
čtyřlůžko

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion U Králíků Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, ledničkou, televizí se satelitním příjmem a bezdrátovým připojením k internetu. Pro příjemné chvíle relaxace můžete využít saunu (soukromí zaručeno).

Penzion provozuje vinný sklep, který je k dispozici pouze na objednávku pro menší, ale i větší skupiny hostů. Samozřejmostí jsou cateringové služby a zajištění hudby k poslechu a tanci (cimbálová muzika v typických krojích, moderní živá hudba, reprodukovaná hudba).

Penzion U Králíků Gastronomie

Součástí penzionu je restaurace, kde jsou podávány snídaně a večeře. Po domluvě lze zajistit i plnou penzi. Večer je možné posezení u oroseného piva nebo u sklenky dobrého moravského vína.

Penzion U Králíků Recepce

Provozní doba recepce je dle momentální situace a dle potřeby hostů. Recepce slouží i jako "naše malé  infocentrum". Hosté si u nás mohou vzít různé prspekty a koupit turistickou známku, poradíme i typ na výlet.


Čas příjezdu: od 16:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzion U Králíků Dostupnost

Dálnice D2 Brno-Bratislava -  Exit na 24. km směr Hustopeč.   


3 km od centa Hustopečí 

Penzion U Králíků Okolí

V okolí Kurdějova je velké množství cyklostezek různé náročnosti, po kterých se můžete vydat k mnoha krásným a zajímavým místům jižní Moravy. K oblíbeným výletním cílům patří Novomlýnské nádrže, CHKO Pálava, Mikulov, Moravský kras a samozřejmě skvostný Lednicko-Valtický areál, který je od roku 1996 součástí světového a kulturního dědictví UNESCO. V sousedních Hustopečích můžete navštívit koupaliště, krytý bazén, zahrát si tenis nebo navštívit kolonii vinných sklepů budovaných od 18. století.

Penzion U Králíků

Kurdějov 106, Kurdějov
Zobrazit celou mapu